WYSTARTUJ W KALISZU!

Zapraszamy do Kalisza na dystanse: 1/4, 1/8 oraz sztafety na ćwiartce. CALISIA Triathlon to pływanie w rzece Prośnie, malownicza trasa kolarska z kilkoma podjazdami oraz idealna trasa biegowa wzdłuż rzeki. CALISIA Triathlon to rozbudowane pakiety startowe, urozmaicona strefa finiszera oraz sportowa atmosfera miejskiej imprezy. Licznie zgromadzeni na trasie kibice, zespoły muzyczne, Cheerleaderki dodają energii do pobicia życiówek! Świetne podejście Wolontariuszy oraz ciepłe przyjęcie mieszkańców miasta gwarantuje super atmosferę! Strefa dla dzieci – to miejsce w którym dzieci spędzą miło czas, podczas gdy rodzice startują w zawodach. Animacje, dmuchańce i inne niespodzianki czekają na Wasze pociechy. Nie zapominając o biegu z przeszkodami! Podsumowanie sezonu w Kaliszu to impreza dla wszystkich. Bieg dla dzieci z przeszkodami, strefa expo i strefa finiszera, gdzie zapraszamy z całymi rodzinami. Warto przyjechać do Kalisza i samemu przekonać się o jak to wygląda! Zapraszamy do gościnnego Kalisza aby poznać to miasto i wziąć udział w sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.
Zapisz się

!

!Dlaczego właśnie Kalisz

Kalisz to bardzo ciekawe miasto z tradycjami. Położony na skrzyżowaniu szlaków handlowych łączących północ kontynentu z południem, zamożny Zachód z orientalnym Wschodem, przez dwa ostatnie tysiąclecia był miejscem obecności wielu ludów, narodów, religii i kultur. Był świadkiem wielu znakomitych wydarzeń w dziejach państwa polskiego. Był także miejscem, gdzie swój rodzinny dom znalazło wielu przybyszów z różnych zakątków Europy.

Kliknij więcej

Triathlon to sport rodzinny

Triathlon Kalisz to rodzinne święto sportu. Dla dorosłych – impreza triathlonowa, dla najmłodszych – rywalizacja biegowa. Ponadto na imprezie – rozbudowana strefa expo, zajęcia aqua aerobiku na basenie czy unikalny pokaz flyboardu wykonany przez Latające Papcie. Warto przyjść, kibicować na naszej imprezie i aktywnie spędzić ten dzień.

Kliknij więcej

Baza noclegowa w Kaliszu

Zapraszamy do Kalisza nie tylko na imprezę sportową, ale także na spędzenie weekendu w tym ciekawym mieście. Rozbudowana baza noclegowa, ciekawe zabytki, liczne atrakcje dla turystów – to wszystko w zasięgu ręki.

Kliknij więcej

Do Triathlonu Pozostało: