Aktualności

Wyzwanie podczas Triathlon Kalisz- Rywalizuj z Prezydencką Sztafetą!

sie 2, 2023

Wyzwanie podczas Triathlon Kalisz- Rywalizuj z Prezydencką Sztafetą!

Przygotujcie swoje ekipy i przyłączcie się do niezwykłej rywalizacji w sztafetowych zmaganiach podczas tegorocznego Triathlon Kalisz!

Czekamy na Was 27 sierpnia w Kaliszu, gdzie będziecie mieli możliwość zmierzyć się na dystansie 1/4 Iron Man w emocjonującym wyścigu pomiędzy drużynami, a także rywalizować z… samą Sztafetą Prezydencką!

To niezwykła okazja, by stanąć na starcie razem z Krystian Kinastowski – Prezydent Kalisza, Grzegorz Kulawinek oraz Mateusz Podsadny. Musicie wiedzieć, że od samego początku Triathlon Kalisz są oni nieodłącznym elementem zawodów, teraz również macie szansę zmierzyć się z nimi na trasie!

Płyń – Jedź – Biegnij, razem tworząc zgrany zespół, który pokonać może każde wyzwanie. Każda sztafeta składa się z trzech uczestników – pływak- kolarz – biegacz- Stwórzcie wspólnie niesamowity team!

Zapraszamy zarówno doświadczonych triathlonistów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Triathlon Kalisz to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też niezapomniane chwile, niesamowita atmosfera i okazja do pokonania własnych ograniczeń.